Vnější izolace a zateplení fasády

Provozovna:
Na Sezníku 307/4
Olomouc - Černovír (mapa)

Vnější izolace, fasády

Stříkaná izolační pěna se také používá jako vnější izolace. Používá se výhradně tzv. „tvrdá pěna“, tedy pěna s uzavřenou strukturou buněk Ezero® E 2000.

Vnější izolace, fasádyBohužel některé firmy v ČR aplikují na fasády i měkké pěny s otevřenou buňkovou strukturou. Toto použití se nedoporučuje vzhledem k nasákavosti měkké pěny a naše společnost, včetně všech poboček aplikujících stříkané izolační materiály pod označením Ezero®, se od tohoto použití distancují a všem zákazníkům doporučují použití na venkovní konstrukce výhradně pěn s uzavřenou strukturou buňek.

Tvrdá izolační pěna s uzavřenou strukturou buněk má tři základní vlastnosti:

Tepelná izolace

Vnější izolace, fasádyIzolační pěna Ezero® E 2000 se plně chemicky naváže na podklad (beton, cihla, dřevo, kov, sklo) tak, že mezi izolačním materiálem a podkladem není žádný vzduchový prostor, žádné spoje, lepidla nebo mechanické upevňovače zabraňující proudění vzduchu.

Parozábrana

Vnější izolace, fasádyPermeance vypařování vody je rychlost, jakou vodní páry pronikají přes větší část materiálu. Norma, která se používá v současnosti pro budovy a průnik vodních par, je méně jak 1 perm. Nezávislé testy prokázaly, že Ezero® E 2000 překračuje tyto standardy o víc jak 38%.

Vzduchová bariéra

Vnější izolace, fasádyVytvořením pevné vzduchové bariéry předchází tento produkt vytváření kondenzace vody, která často vede ke vzniku plísní a zničení stěny. Téměř 100% podíl uzavřených buněk v pěně vytváří efektivní, pevnou a odolnou vzduchovou bariéru bez spár.

Cenová kalkulace

V případě Vašeho zájmu o nezávaznou cenovou kalkulaci vyplňte, prosím, níže uvedený formulář:

   
Vaše jméno a příjmení
Váš telefon
Váš e-mail
Místo stavby
Plocha (m2)
Tloušťka (cm)
Předpokládaný termín realizace
Elektřina
Předmět dodávky
Doplňující informace
Antispamová ochrana 5 + 5 = (slovy)
 

KontaktV případě zájmu nás prosím kontaktujte

Realizované zakázky

Zateplení stropů stříkanou izolační pěnou
Zateplení stropů chytrou izolační pěnouRealizace zateplení stropů podkroví rodinného domu stříkanou izolační pěnou v Petřvaldu.

Zateplení provětrávané fasády stříkanou pěnou
Zateplení provětrávané fasády stříkanou pěnouRealizace zateplení provětrávané fasády stříkanou izolační pěnou na budově školícího střediska v Dolním Bušínově pro firmu VHH THERMONT s.r.o.