Vnitřní tepelná izolace - zateplení podlah, interiérů a stěn

Provozovna:
Na Sezníku 307/4
Olomouc - Černovír (mapa)

Zateplení podlah, interiéru, stěn

Zateplení stěnyJak izolační pěna Ezero® E 500, tak i Ezero® E 2000 se dají použít také na izolaci stěn či podlah. Pěna Ezero® E 500 je středně tvrdá, používá se tedy tam, kde může být skrytá a přílišně nezatěžovaná. V ideálním případě se aplikuje pod sádrokarton nebo do podlahových roštů, pod plovoucí podlahu apod.

Oproti tomu Ezero® E 2000 je tvrdá pěna, jež zároveň slouží i jako hydroizolace, takže je možné ji použít přímo na základovou desku (jako tepelnou izolaci a hydroizolaci) a na ni už jen nanést lepidlo a položit dlažbu.

Zateplení podlahyVzhledem ke svým izolačním vlastnostem mohou obě pěny zcela nahradit běžně používané materiály jako je polystyren nebo minerální vata a to v mnohem menších tloušťkách. Při stavbě tak šetříme nejen jednotlivé vrstvy (a tím finance), ale dochází také k výrazné úspoře časové.

Z hlediska požárních předpisů je možné obě izolační pěny použít do všech standardních konstrukcí.

Cenová kalkulace

V případě Vašeho zájmu o nezávaznou cenovou kalkulaci vyplňte, prosím, níže uvedený formulář:

   
Vaše jméno a příjmení
Váš telefon
Váš e-mail
Místo stavby
Plocha (m2)
Tloušťka (cm)
Předpokládaný termín realizace
Elektřina
Předmět dodávky
Doplňující informace
Antispamová ochrana 5 + 5 = (slovy)
 

KontaktV případě zájmu nás prosím kontaktujte

Realizované zakázky

Zateplení stropů stříkanou izolační pěnou
Zateplení stropů chytrou izolační pěnouRealizace zateplení stropů podkroví rodinného domu stříkanou izolační pěnou v Petřvaldu.

Zateplení provětrávané fasády stříkanou pěnou
Zateplení provětrávané fasády stříkanou pěnouRealizace zateplení provětrávané fasády stříkanou izolační pěnou na budově školícího střediska v Dolním Bušínově pro firmu VHH THERMONT s.r.o.