Stavebniny Olomouc - kvalitní stavební materiál

Provozovna:
Na Sezníku 307/4
Olomouc - Černovír (mapa)

Prodej stavebního materiálu v Olomouci

Nejlevnější fasádní a podlahový polystyren

Fasádní a podlahový polystyrenSpolečnost ORFItrans trading s.r.o. se zabývá prodejem stavebních materiálů. Jedná se zejména o produkty spojené s tepelnými izolacemi. Hlavním prodejním artiklem je bezesporu fasádní polystyren Tyron, zapsaný v programu Zelená úsporám. Dodáváme tyto druhy polystyrenu: podlahový a střešní polystyren, fundament, parking a polystyren extrudovaný.

AKCE - Rozvoz stavebnin nad 20 m3 ZDARMA!!

Pro zateplení fasády domu je nezbytné další fasádní příslušenství jako např. zakládací profily, talířové hmoždinky do polystyrenu, rohové lišty, stěrková lepidla na polystyren aj. Mimo jiné nabízíme i tepelně izolační fasádní omítky Weber a širokou škálu potěrů. Dále se zabýváme dodávkami volně loženého a pytlovaného cementu od firmy Warta.

Nabízíme stavební polystyren, tepelné izolace, fasády, omítky atd.

Vyberte si ze široké škály kvalitních stavebních materiálů.

Realizované zakázky

Zateplení stropů stříkanou izolační pěnou
Zateplení stropů chytrou izolační pěnouRealizace zateplení stropů podkroví rodinného domu stříkanou izolační pěnou v Petřvaldu.

Zateplení provětrávané fasády stříkanou pěnou
Zateplení provětrávané fasády stříkanou pěnouRealizace zateplení provětrávané fasády stříkanou izolační pěnou na budově školícího střediska v Dolním Bušínově pro firmu VHH THERMONT s.r.o.