Hydroizolace, vzduchová bariéra

Provozovna:
Na Sezníku 307/4
Olomouc - Černovír (mapa)

Hydroizolace a vzduchová bariéra

Izolace základůVytvořením pevné vzduchové bariéry Ezero® E 2000 předchází vytváření kondenzace vody, která často vede ke vzniku plísní a zničení stěny. Vysoký podíl uzavřených buněk v pěně vytváří efektivní, pevnou, bezspárovou a odolnou vzduchovou bariéru.

  • dokonale nahrazuje fatrafol, asfalové pásy apod.
  • lze aplikovat přímo na beton, zdivo apod.
  • pokud jsou například hotové základy, základová deska i stěny se vystříkají izolační pěnou (čímž zajistíme jak hydroizolaci, tak i tepelnou izolaci) a můžeme začít rovnou zděním konstrukce, na izolovanou základovou desku pak lze přímo klást dlažbu

Použití:

Parozábrana:

Permeance vypařování vody je rychlost, jakou vodní páry pronikají přes větší část materiálu. Norma, která se v současnosti používá pro budovy a průnik vodních par, je méně než 1 perm (0.00004L/s.m2 při 25mm). Nezávislé testy prokázaly, že Heatlok Soy překračuje tyto standardy o více než 38 %.

Cenová kalkulace

V případě Vašeho zájmu o nezávaznou cenovou kalkulaci vyplňte, prosím, níže uvedený formulář:

   
Vaše jméno a příjmení
Váš telefon
Váš e-mail
Místo stavby
Plocha (m2)
Tloušťka (cm)
Předpokládaný termín realizace
Elektřina
Předmět dodávky
Doplňující informace
Antispamová ochrana 5 + 5 = (slovy)
 

KontaktV případě zájmu nás prosím kontaktujte

Realizované zakázky

Zateplení stropů stříkanou izolační pěnou
Zateplení stropů chytrou izolační pěnouRealizace zateplení stropů podkroví rodinného domu stříkanou izolační pěnou v Petřvaldu.

Zateplení provětrávané fasády stříkanou pěnou
Zateplení provětrávané fasády stříkanou pěnouRealizace zateplení provětrávané fasády stříkanou izolační pěnou na budově školícího střediska v Dolním Bušínově pro firmu VHH THERMONT s.r.o.