Zvuková izolace

Provozovna:
Na Sezníku 307/4
Olomouc - Černovír (mapa)

Zvuková izolace

  • Odhlučnění bytu
  • Odhlučnění stěn
  • Průmyslová izolace
  • Izolace komerčních prostor

Zvuková izolaceIzolační pěna Ezero® E 500 tvoří tzv. „ konstrukce ticha“. Tiché místnosti mají mít standardně odhlučnění mezi 30 až 50 dB. Nicméně např. domácí kino vydává hlasistost až do 100 dB, což znamená, že stěny v tomto případě potřebují vyšší zvukovou izolaci. Typické stěnové a stropní konstrukce izolované minerální vatou a z obou stran obložené sádrokartonem mají však standardní izolaci jen 27 – 34 dB. Domácí kino tedy až o 70 dB tuto izolaci přehluší. Naproti tomu stěna izolovaná Ezero® E 500 ve stejných tloušťkách propouští pouze 39 dB, čímž ve znázorněním případě snižuje hlučnost o několik desítek procent!

Polyuretanová báze Ezero® E 500 snižuje energetické ztráty vytvořením vzduchotěsného uzávěru, který těsně vyplňuje mezery, prostupy a spoje. Hladina hluku v izolované místnosti se sníží, protože Ezero® E 500 zvuk neodráží, ale úplně ho pohlcuje. Pěna tak zabraňuje rezonanci a propouští svou strukturou maximálně 39 dB.

Stříkaná izolační pěnaStropy a stěny každé místnosti by správně měly být navrženy tak, aby absorbovaly zvuk. Tuto funkci plně zastupuje právě Ezero® E 500. Je dostatečně univerzální, aby jej šlo použít jak při projektech standardních, tak i pro nestandardní otvory a dutiny.

Příklady použití zvukové izolace:

  • odhlučnění bytu
  • zvuková izolace stěn a stropů
  • izolace výrobních hal, koncertních sálů a nahrávacích studií
  • přednáškové sály, učebny
  • komerční prostory, kanceláře apod.

Cenová kalkulace

V případě Vašeho zájmu o nezávaznou cenovou kalkulaci vyplňte, prosím, níže uvedený formulář:

   
Vaše jméno a příjmení
Váš telefon
Váš e-mail
Místo stavby
Plocha (m2)
Tloušťka (cm)
Předpokládaný termín realizace
Elektřina
Předmět dodávky
Doplňující informace
Antispamová ochrana 5 + 5 = (slovy)
 

KontaktV případě zájmu nás prosím kontaktujte

Realizované zakázky

Zateplení stropů stříkanou izolační pěnou
Zateplení stropů chytrou izolační pěnouRealizace zateplení stropů podkroví rodinného domu stříkanou izolační pěnou v Petřvaldu.

Zateplení provětrávané fasády stříkanou pěnou
Zateplení provětrávané fasády stříkanou pěnouRealizace zateplení provětrávané fasády stříkanou izolační pěnou na budově školícího střediska v Dolním Bušínově pro firmu VHH THERMONT s.r.o.